Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

OPOLSKIE przeciw COVID-19

logotypy-naglowek_1024x100.jpeg

Miło nam poinformować, że dzięki projektowi OPOLSKIE przeciw COVID-19 otrzymaliśmy wsparcie w postaci trójwarstwowych maseczek chirurgicznych, masek FFP3 oraz kombinezonów ochronnych. Otrzymane środki ochrony indywidulanej pozwolą nam znacząco poprawić bezpieczeństwo personelu medycznego.  

 

W dniu 24 czerwca ponownie dzięki projektowi OPOLSKIE przeciw COVID-19 otrzymaliśmy wsparcie w postaci fumigatora (zamgławiacza) i przejezdnej lampy bakteriobójczej UV-C. Oba urządzenia posłużą do dezynfekcji pomieszczeń i zwiększą bezpieczeństwo pacjentów jak i personelu medycznego.  

 

10 lipca 2020 roku otrzymaliśmy kolejne wsparcie w ramach projektu OPOLSKIE przeciw COVID-19, tym razem są to płyny do dezynfekcji rąk oraz do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych. Łączna wartość przekazanych środków to 1174,18 zł.  

 

Zadania i efekty projektu OPOLSKIE przeciw COVID-19 realizują w praktyce założenia RPO WO 2014-2020, w szczególności zapisy określone w Osi Priorytetowej VIII Integracja społeczna, celu szczegółowym nr 1 – Zwiększenie dostępności usług zdrowotnych w regionie, ponieważ projekt wpływa na realizację założonych w dokumencie celów, a co za tym idzie powoduje zwiększenie liczby świadczonych usług zdrowotnych w regionie w zakresie m.in. diagnostyki w procesie walki z epidemią.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://bip.opolskie.pl/2020/05/opolskie-przeciw-covid-19/

Wersja XML